O zawodach

W dniach 21-23 kwietnia 2017 ponad 1000 zawodników – amatorów i profesjonalistów z klubów z całego świata – walczyć będzie o medale największych zawodów pływackich w Polsce. Zapraszamy!

International Swimming Cup POZnań 2017  to największe w Polsce zawody pływackie dla amatorów i profesjonalistów. Prestiż imprezy, która odbywa się na Termach Maltańskich, potwierdza rokrocznie rosnąca liczba uczestników. Poprzednia edycja zgromadziła zdumiewające grono ponad 1000 zawodników z Polski i ze świata, m.in. Niemiec, Łotwy, Litwy czy Białorusi, co stanowiło rekord w czteroletniej historii imprezy. W tym roku przenosimy się na długi basen  – podnosząc prestiż i pretendując tym samym do pozycji jednej z najważniejszych imprez pływackich nie tylko w Polsce. Niezwykłą popularność International Swimming Cup POZnań 2017 zawdzięcza zarówno randze zawodów, jak również stojącej za nimi filozofii. Propagujemy pływanie, jako dyscyplinę dla każdego oraz nieodłączny element zdrowego trybu życia.

POZnań International Swimming Cup 2016

Podróż w czasie? Jak najbardziej! Cofnijmy się pamięcią do minionych zawodów – my dokładnie wszystko pamiętamy, a Wy? Gotowi na kolejne edycje i emocje? :)Małe przypomnienie!Time travel? Yes, please! Let’s go back with memories to our last competition – we still remember everything, do you? Are you ready for next edition and more emotions? :)A little reminder!

Opublikowany przez International Swimming Cup POZnań na 18 kwietnia 2016

sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy