NOWA NAZWA ZAWODÓW – zmieniamy się dla Was!

Zawody w 2016!
24 listopada 2015
REKORDOWA LICZBA ZGŁOSZONYCH PŁYWAKÓW NA POZNAŃ INTERNATIONAL SWIMMING CUP
15 lutego 2016

Rok 2016 to kolejny dobry czas dla pływaków. Podobnie jak podczas poprzednich edycji zawodów, tak i tym razem wspólnie przeżywać będziemy sportowe emocje. Tegoroczna impreza odbędzie się jednak pod nową nazwą: POZnan International Swimming Cup.

Podczas trzydniowych zawodów na starcie zobaczymy mieszankę pokoleń i umiejętności – dzieci i młodzież rozpoczynające karierę pływacką, zawodników elitarnych biorących udział w najważniejszych wydarzeniach pływackich na świecie, a także rekreacyjnych amatorów. Każdy będzie miał możliwość zmierzyć się w stylu klasycznym, motylkowym, grzbietowym, zmiennym i dowolnym na różnych dystansach, a także na odcinku specjalnym, wynoszącym 150m.

Impreza kolejny raz odbędzie się na Termach Maltańskich, najlepszym w Polsce obiekcie basenowym. Start tegorocznej edycji zaplanowany jest na 19 lutego. Oprócz wielu emocji towarzyszącym rywalizacji zawodników, organizatorzy przewidzieli także dodatkowe atrakcje – więcej informacji już wkrótce!

Startując w zawodach możecie również wesprzeć fundację UNICEF – Road to Awarness. Podobnie jak podczas edycji 2015, złotówka z każdej opłaty startowej w POZnan International Swimming Cup przekazana zostanie na jej konto. Płyń z nami, pomagaj z nami.

Więcej informacji o zawodach znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy sponsorzy